Autumn. :))))))))))) Halloween?:D

11. září 2012 v 21:20 | Maddie. ツ |  My Diary
image
Čauu, ahoooj, čuuus :D Nějak si nemůžu vybrat, jakej pozdrav použít :'D tak prostě ahoj. :'D Co ve škole? U mě to zatím jde:) Nic moc se ještě neučíme, takže pohodička.
Božeee, dneska. Můj BFF, Michal, oh, omlouvám se Míša:'D na mě čekal před školou:))) domluvili jsme se přes sms, který jsme si psali v hodině:D my jsme měli němčinu a oni myslím matiku, takže:D:D.. aspoň jsme se nenudily :D propsali jsme snad celou hodinu .. :D no nevadí, to je vedlejší. :D takže, prostě jdu před školu, on tam stojí, tak k němu běžím a on na mě hned vyjede 'už to víš?!' a já 'co zase?' teď minuta ticha :D tak si říkám, co je zase :D a on najednou 'jedeme na horyyyyy!!!!' bože, měli jste mě vidět, byla jsem šťastná jako blecha:D:D:D:D:D víte, jak bude teď toho myslím 28.?! ten svátek? :D no tak jedeme na hory :D né jako na snb, ale jenom tak se známýma :D)))) těším se jak nic. :D naštěstí tak budu mít Pc, protože jak znám Michala vezme všechnu elektroniku co doma má :D měli jste nás vidět, když jsme byli o prázdninách na dovolené :D on jak začal vytahovat všechny ty věci z báglu ..(burton, který mu mimochodem strašně závidím:3:D ale sama mám Burton taky:'DD) tak to bylo; noťas, ipod, mobil, troje sluchátka, .. :DDDD a já "na co ti to bude jako asi??" a on prej "někam jet s rodičema , vole, horor" :'DDDDDDDDDD no konec. :D
Jinak k obrázku; ehh k animaci :D .. HALLOWEEN! Těším se jak nic! Strávím ho konečně s kamarádama!:') pak vám to samozřejmě napíšu :) tak čaaau a dobrou nooc :D jdu spát, jsem utahaná jak štěně :D :)
Maddie.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama